Delta Teknik Servis Giderilemeyen Arıza Ve Kargo Ücreti Sorunu

Nilüfer Nilüfer16 Eylül 18:59

Telefonun çekim gücü full gözükmesine rağmen telefonla konuşulamıyor! Aynı operatör ile başka telefonlar aynı noktada konuşabilirken ben kendi telefonumla konuşamıyorum. Bununla ilgili gönderdiğim ve günler sonra gelen telefonun her türlü testinin yapıldığı ve arızaya rastlanmadığı onarımsız iade edildiği belirtilerek tarafıma günler sonra gönderildi. Alındığı günden itibaren orijinal kılıfından çıkmayan telefonun kasasında, arka pil kapağında ve kamerasında nasıl çizik oluşabilir ki bunu servis kağıdının üzerine yazabilirsiniz. 

Kenarları serviste çizik içinde kalmış. Üstüne üstlük gönderdikleri telefonun kargo ücretini de bana ödettiler. Dalga geçer gibi onarımsız iade edildi ne demektir! Konuşamıyorum diyorum soruna rastlanılamadı diyor. Şikayete tanıklık edenlerin yazılı dilekçelerini de mi eklemem gerekiyordu sizi sorunun gerçekliğine inandırabilmek için!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 17 Eylül 15:47

Merhaba Nilüfer Hanım, Konu ile alakalı ilgili birimlerimiz detaylı bilgi ve yapılacak işlem hakkında sizinle görüşme sağlamış ve çözüm sürecimiz başlatılmıştır.Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Delta Servis.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler