Delta Teknik Servis Garantiye Gönderdim Bozup Yolladılar!

Özlem Özlem4 hafta önce

Telefonumun bataryasında sıkıntı olduğu için garantisi devam ederken Delta garanti servise gönderdim. Telefonun içine su aldığını söyleyerek telefonumu garanti dışı bıraktılar. Daha sonra hem batarya onarımı hem de sudan dolayı oksitlenen yer için 425 TL onarım ücreti istediler. 

Kabul etmedim telefonumu yollamalarını istedim hiçbir onarım yapmadan yollayacaklarını söylediler. Telefonum elime ulaştı ancak hiçbir şekilde ekranı çalışmıyor tamamıyla dokunmatiği bozuk. Nedenini sormak için aradığımda içine su girmiş telefonun ekranını kalibre ettiklerinde bozulduğunu o yüzden de ekranın çalışmadığını söylediler. Burada benim ne gibi bir hatam var kesinlikle kabul etmiyorum. Gönderdiğimde ekranda herhangi bir sıkıntı yoktu. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 4 hafta önce

Merhaba Özlem Hanım, Gerekli kontrolleri sağladığımızda cihazınızın servis noktasına; aksesuar arızası, şarjı çabuk bitiyor ve ekran arızası ile yönlendirildiği tespit edilmiştir. Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın batarya ömrünün tükendiği ve ekranın sıvıya maruz kaldığı tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın sıvıya maruz kalması ve kullanım kaynaklı zarar görmesi durumunda cihaz garanti dışı değerlendirilmiştir. Garanti dışı değerlendirilen cihaz için tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuş olup onay vermemenize istinaden cihaz onarımsız bir şekilde tarafınıza teslim edilmiştir. Teslim aldıktan sonra cihazın ekranı ile yaşadığınız durum hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmış ve müşteri memnuniyeti adına indirim prosedürü uygulanmıştır. Revize edilen ücretli onarım teklifi tekrar onaylanmamıştır. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image2 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler