06 Şubat 2014 #2279405

Delta Teknik Servis Garantili Sony Telefonum Su Geçirdi

10.05.2013 tarihinde Beyazeşyam.com'dan sırf su geçirmez diye Sony Xperia Z telefon aldım.
Bir hafta kadar önce telefonun suyla bur teması oldu. Bütün kapakları kapalı olduğu halde. Bir kaç dakika sonra kamera optiğinde buharlaşma gördüm. Garantisi olan Delta Servisi aradım bize gönderin dediler.


Yaklaşık 1 hafta sonra telefonun geldi. Paket içinde Delta servisin şöyle bir notu vardı. Yapılan inceleme sonucunda cihazın sıvı temasa maruz kaldığı tespit edilmiştir. Bu durumdan dolayı sağlıklı ve ekonomik onarımı mümkün olmadığından iade edilmiştir.

Yaşar 792 Okunma

Cevaplar

  • Delta Teknik Servis Temsilcisi07 Şubat 2014

    Merhaba, Kullanıcıya ürünün onarımı için yardımcı olunmak istenilmiştir.Ancak ürünün onarım tutarının sıfır cihaza eş değer olduğundan konu ile ilgili müşterimize bilgi verilmiş olup neden onarılamayacağı detaylı olarak anlatılmıştır. Ürünün ithalatçı firmasının servisimizin olmadığı bilgisi kendisine aktarılmış olup ithalatçı firma bilgileri müşterimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla Delta Servis

  • Yaşar07 Şubat 2014

    Delta teknik servisten arandım. Telefonumun şu anki durumunun yapılması halinde maliyet fiyatına yakın olacağını söylediler. Ben hem servis hem de ithalatçı firma zannıyla yazıştım şikayeti. İthalatçı firmaya da kendi yardımları ile ulaştım. Ben delta teknik servise gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Benim açımdan konunun takibi devam etmektedir. Yasal yollardan hakkımı aramaya devam edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön