Delta Teknik Servis Fiyat Onayı Bekleniyor Sorunu!

Eray Eray02 Eylül 21:18

Samsung a20 telefonum 1 hafta önce cihazımı delta servise gönderdim, bugün fiyat onayı bekleniyor yazıyor cihazımda yamukluk  olmamasına rağmen kasa yamuk yazılmış. Herhangi bir işlem yok, sorun nedir acaba? Delta Servis çözüm için destek bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 04 Eylül 17:22

Merhaba Eray Bey, Gerekli kontrolleri sağladığımızda cihazınızın servis noktasına; kapanma arızası ile yönlendirildiği tespit edilmiştir. Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın sıvıya maruz kaldığı tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın sıvıya maruz kalması cihazı garanti dışı bırakan unsurlardandır. Cihazınız ile alakalı ekspertiz birimimiz sizlere görüşme sağlamış ve tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuştur. Tarafınıza sunulan ücretli onarım teklifini onaylamamanıza istinaden cihaz onarımsız iade edilecektir. Çoğu yorumu kıyasladığınız platformun içerisinde prosedür gereği sadece şikayetlerin olduğunu tekrar yenilemek isteriz. ŞikayerVar platformu kullanıcıların pozitif tutumunu sergileyemeyeceği yalnızca firma ve kullanıcı arasında olumsuz deneyimleri paylaşan bir köprü niteliğindedir. Günlük ortalama 350 cihazın onarım işlemlerinin gerçekleştiği bir firma olarak günde 1-2 şikayet alıyor olmamız ve bu şikayetlerin garanti dışı değerlendirmeden kaynaklı olması gayet olağan bir durumdur. Cihazınıza ait görseller incelemeni üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image3 Ekli Görsel Var
profile-icon Eray 04 Eylül 16:32

Servis incelemesi sonucunda yaklaşık 1 hafta sonra teknik servisten bir kişi aradı ve telefonun sıvı teması olduğunu 250 TL verip ücretli bir şekilde onarımı yapıldıktan sonra ancak şikayetim ile ilgilenebileceklerini belirtti. Kesinlikle bir sıvı teması olmadığını belirttiğimde ise benim bu şekilde ifade etmemin bir anlamı olmadığını hatta benim bunu anlayacak teknik bilgiye sahip olamayacağımı belirten bir konuşma gerçekleşti. Bende kabul etmediğimi söyleyip, gerekirse batarya şikayetimden vazgeçeceğimi ve kendilerinin benim asıl sorunum olan bağlantı sorunlarıma bakmalarını istediğimde aldığım cevap ise sıvı teması (! ) olan parça değişmeden bu mümkün değilmiş. Bende nasıl oluyor da Şikayetvar sitesinde herkes, servisiniz ile alakalı aynı şikayette bulunuyor, size gelen her garantili telefon sıvı temasına maruz kalmış oluyor dediğimde ise bu sitenin adı üstünde şikayet sitesi olduğunu iletti. Ben ısrarla sorunumun kontrol edilmesi gerektiğini belirttim ve karşıdaki kişi kendinden fazla emin (! ) bir tavırla telefonunuz garanti dışında kalacaktır ve size geri iade edilecektir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler