sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Delta Teknik Servis Ekran Yaptılar Ancak Yüksekte Kaldı

İbrahim İbrahim07 Ekim 11:13

Diyarbakır delta teknik servisi Xiaomi a 2 Lite telefonumun ekranında çıkan piksel hatalarından dolayı garanti kapsamında önce garantiden yapılır dediler. Telefonu bıraktım eve gittim beni aradılar ve garanti karşılamıyor 459 TL'ye yaparız dediler. Bende Tüketici Mahkemesi ne vereceğim dedim bunun üzerine ana servisle bir daha görüşelim dediler. Beni tekrar aradılar tamam garantiden yapacağız dediler. Yaptılar ama telefonun ekranını tam yapistiramamimislar ve ekran yukarıda duruyordu. Bende bu olmamış deyince zaten garantiden yaptık diyerek buna şükredin dediler ve şimdi ekranım yüksekte olduğu için cebimde kırıldı ben ekranının tekrar garantiden düzgün şekilde yapılmasını talep ediyorum

Gelişme :

07 Ekim 16:21

Delta teknik servisinde telefonun ekranını değiştirdim bununla ilgili buradan şikayet bildirdim müşteri hizmetleri aradı ekranı yarı fiyatına yapalım dedi madem öyle yapacaksınız garantim devam ediyor ekranın garantiden doğru takılmasını talep ediyorum ben servise ekranın yukarıda durduğunu söylememe rağmen garantiden yaptığımıza şükret dedi servis. Müşteri hizmetleri 1 yıla yakın zaman geçmiş o zamanki çalışanlar şimdi orada çalışmıyor diyor. Kendi yaptıklarının süresi geçiyor ama benim telefonun işlem yapılma süresi geçiyormuş üzerinden çok zaman geçmiş.

07 Ekim 14:19

Delta müşteri hizmetleri nden aradılar istersem ekranı yarı fiyatına yaptırabilecek lerini söylediler telefonumun garantisi devam ettiği halde bende parayla yaptimami istediler benim ekranım servisin ekranı tam takamaması sebebiyle cebimde durduğu yerde kırıldı kendi hataları ama bunu kabullenmek istemiyorlar. Üzerinden zaman geçti biz nasıl kırıldığını bilemeyiz diyorlar. O zamanki çalışanlar şimdi orada çalışmıyor diyorlar ben şimdi gidip baksam orada çalışıyorlarsa yeniden yapacaklarmi çok merak ediyorum. Benim mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 07 Ekim 15:17

Merhaba İbrahim Bey, Gerekli kontrolleri sağladığımızda Diyarbakır Bölge servisinden 04/11/2019 tarihinde hizmet aldığınız ve bu servis süresinin 4 iş günü sürdüğü görüntülenmektedir. Cihazınıza ekran değişimi yapılmış ve tarafınıza teslim edilmiştir. Teslim aldıktan sonra yaşadığınız herhangi bir sorun ile alakalı geri bildiriminiz bulunmamakla birlikte teslim edilen süreden 1 yıl sonra ekran kırık olduğu halde garanti dahilinden işlem yapılması talebiniz bulunmaktadır. Cihazlar teslim alındıktan sonra kullanıcılar tarafından ne şekilde ve nasıl kullanıldığını tahmin etmemiz ve servis noktasında kullanım kaynaklı zarar gören / ekranı kırık bir cihazın garanti dahilinde onarımının yapılması olanak dışıdır. Saygılarımızla, Delta Servis.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon İbrahim 07 Ekim 16:02  

  Sizin yüzünüzden 11 aydır kırık ekranla geziyorum ekranın düzgünce yapılmasını talep ediyorum

 • profile-icon İbrahim 07 Ekim 16:00  

  Benim garantim devam ediyor ayrıca ve telefonun ekranı yukarıda duruyordu sizin yaptığınız iş bu kadar

 • profile-icon İbrahim 07 Ekim 15:58  

  Madem olanak dışı bana neden delta servisine götürün indirimli yapalım diyorsunuz bunu demekle hatanızı kabul ediyorsunuz zaten yarı fiyatına yapan ücretsiz de yapması lazım ürünün garantisi de devamediyor sizinservis düzgün yapsaydı cepte kırılmazdı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler