27 Ekim 2016

Delta Teknik Servis Tam Bir Skandal...

Telefonumu 23.09.16'da kargoyla ellerine ulaştırdım. LG G4 model cihazım kronik ana kart hatasıyla 4. ayda da taraflarınca tamir edilip yollanmıştı. İki ay sonra bu sefer ghost screen hatasıyla birlikte yine ana kart bozulması sonucu gönderdim ama 33 gündür ne ses var ne bir geri dönüş.

10 gün önce aradığımda bir hafta 10 gün teste tabi tutup yollayacaklarını söylediler. 26.10.16 yani bu şikayeti yazdığım gün dalga geçer gibi yine bir hafta 10 gün içerisinde yollayacaklarını söylüyorlar. Resmen insanlarla oyun oynuyorlar. Ama bu sorumsuzluğun karşılığını yasal yollardan arayacağım.

Hasan 943 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 02 Kasım 2016

    Efendim öncelikle aşağı yukarı 40 gündür halen ses yoktu telefonumdan. Sakin tavrımdan sıyrılıp agresif ama saygı çerçevesi içinde bir görüşme yaptım dün teknik servisle. Defaatle yetkili bi amirle görüşme talebim biz hallederiz çerçevesinde geri çevrildi. Sorun şuymuş ki cihazın aslında parçasını beklediklerinden dolayı beni oyalıyorlarmış test aşaması vs. Gerekçelerle. 15 gün beklerseniz cihazınızın parçası gelir tamir edip yollarız ya da 1 ay beklerim derseniz yeni cihaz yollarız dediler. Şifai olarak olur dedim. Hiç aramayan ve buradan cevap vermeye tenezzül etmeyen sayın delta servis çalışanları meğerse buraya yazdıklarımızı okuyup cevap verme gereği hissetmemiş olucaklar ki sadece buradan belirtmiş olduğum tüketici hakem heyetine yaptığım başvurudan dolayı akşam 18.30 sularında bana telefon edip eğer şikayetinizi geri çekmezseniz yeni cihaz yollayamayacaklarını söylediler. Önce peki size faks çekeceğim şikayetimi geri aldığıma dair dedim ama düşündükten sonra önce cihazımı elime alıp daha sonra şikayetimi geri çekmeye karar verdim. Bugün bu kararımı yetkili servis çalışanına ilettim. Onlar da böyle bi işlem yapamayacaklarını söylediler. Sözün özü yeni cihaz yollamayacaklar ve cihazımın ne zaman geleceği belirsiz. BİMER. Ve bu arada BİMER üzerindende şikayetimi dile getireceğim. Sonuçta geçen her gün delta servisin aleyhinde işliyor. Bu çocuk oyununa resmi olarak bi son vermek lazım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön