Delta Teknik Servis LG G3 Telefonumu Tamir Edeceğim Derken Bozdu!

Muhammed G. |

LG G3 marka telefonumun maalesef ki yetkili servisi Delta Servis ve yaklaşık 2 ay önce ahizesinde durduk yere cızırtı oluştu ve gönderdim. 3 hafta beklettiler tam ve telefon geldi. Anakart değişimi yapılmış, gönderdiler bana telefonu, sim kartımı taktım bir baktım şebeke çekmiyor, 10-15 dk sonra çekiyor ama o zaman da çekiyor gözüküyor ama ulaşılmıyor, SMS gelmiyor, veriden internete bağlanmıyor.

Neyse geri gönderdim (Form no:206780) olduğu gibi. 18.06.2015 tarihinde teslim aldılar ve 20 gün geçti ama hala detaylı test ediliyor diyor. O kadar bekletiyorsunuz bari adam gibi tamir edin şunları. Yapamıyorsanız da yenisini gönderin lütfen. Bir daha Delta Servis garantili ürün asla almam, tövbe.

Etiketler :

Tekrar Eden / Giderilemeyen Sorun Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed G.
  14 Haziran
  00:39

  Bu şikayetimin sonucu da yazayım, firma ilgisiz hiçbir şeyi kabul etmiyor. 100 kere servise gönderseniz (güya) tamir edip gönderiyorlar. İade için satıcıyı tüketici hakem heyetine başvurdum ve olumlu sonuç çıktı o şekilde telefonu iade edip paramı alabildim şükür ki. Unutmayın haklarınızı bilin ve şikayetçi olacağınız kişi servis değil satıcıdır;)

 • Muhammed G.
  02 Ocak
  21:12

  Delta servisle ilgili daha farklı şikayetlerim var ama nasılsa okumuyorlar. O yüzden hiç yazmıyorum. Kısaca anlatmak gerekirse, LG g2 telefonum 4 kez gitti, LG G3 telefonum da şu an 3. servisinde ve hala gidecekler gibi servise... .