03 Aralık 2015

Delta Teknik Servis LG G3 Cihazımı Garanti Kapsamında Kabul Etmiyorlar.

IMEI numarası ****7306693**** olan LG G3 lg-d855 olan telefonumu garantiye gönderdim. Cihazda birinci ayda sol üst köşede piksel ölüsü denen sararma meydana gelmişti. Daha sonrasında düşürmeye bağlı olmayan kulaklık kenarında ve üstteki yuvarlağın kenarında çatlak meydana geldi. Şarj kablosunda yırtılma, açılma meydana geldi. Telefonumdan ayrılamadığım için garantiye gönderememiştim. Ama telefonum artık hiç açılmıyordu kendi kendine kapandı ve açılmıyor yazı gelip sürekli yazı donuyordu. Değişim talep ettim. Aynı sorundan arkadaşım LG garantiden G3 verip G4 aldı. Bana telefonun daha önce düşmüş olduğunu garanti dışına çıkmış olduğunu 550 TL ödeme yaparsam yapılacağını söylediler. Ne saçmalık!

Ahmet 449 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 07 Aralık 2015

    ben de mecburen telefonun, yAPILMADAN geri gönderilmesini istedim. istedikleri 550 lira içerisinde ekran değişimi, bATARYA değişimi, USB şarj kablosu değişimi vardı. ben dürüst kullanıcı olarak telefonumun daha önce düşmüş olduğunu kabul ettim. ve herkesin başına gelen normal bir düşmeydi. yalnız meydana gelen hiçbir sorun düşürme nedeniyle olmadığını da belirttim. ve yine üstüne basa basa yeniliyorum. hadi düştü diyelim batarya ve kablo da mı düşme nedeniyle oldu. her şeye bahane buluyorlar. bir daha asla delta servis garantili bir ürün almayacağım ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Ahmet 07 Aralık 2015

    ve firmadan en ufak bir dönüş olmadı. telefonumun garantisi devam etmektedir ve garanti kapsamında kabul edilip onarımının veya değişimin yapılmasını talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön