Delta Teknik Servis LG G3 Cihazımı Garanti Kapsamında Kabul Etmiyorlar.

Ahmet Emin G. |

IMEI numarası ****7306693**** olan LG G3 lg-d855 olan telefonumu garantiye gönderdim. Cihazda birinci ayda sol üst köşede piksel ölüsü denen sararma meydana gelmişti. Daha sonrasında düşürmeye bağlı olmayan kulaklık kenarında ve üstteki yuvarlağın kenarında çatlak meydana geldi. Şarj kablosunda yırtılma, açılma meydana geldi. Telefonumdan ayrılamadığım için garantiye gönderememiştim. Ama telefonum artık hiç açılmıyordu kendi kendine kapandı ve açılmıyor yazı gelip sürekli yazı donuyordu. Değişim talep ettim. Aynı sorundan arkadaşım LG garantiden G3 verip G4 aldı. Bana telefonun daha önce düşmüş olduğunu garanti dışına çıkmış olduğunu 550 TL ödeme yaparsam yapılacağını söylediler. Ne saçmalık!

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Emin G.
  07 Aralık
  00:34

  ben de mecburen telefonun, yAPILMADAN geri gönderilmesini istedim. istedikleri 550 lira içerisinde ekran değişimi, bATARYA değişimi, USB şarj kablosu değişimi vardı. ben dürüst kullanıcı olarak telefonumun daha önce düşmüş olduğunu kabul ettim. ve herkesin başına gelen normal bir düşmeydi. yalnız meydana gelen hiçbir sorun düşürme nedeniyle olmadığını da belirttim. ve yine üstüne basa basa yeniliyorum. hadi düştü diyelim batarya ve kablo da mı düşme nedeniyle oldu. her şeye bahane buluyorlar. bir daha asla delta servis garantili bir ürün almayacağım ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

 • Ahmet Emin G.
  07 Aralık
  00:17

  ve firmadan en ufak bir dönüş olmadı. telefonumun garantisi devam etmektedir ve garanti kapsamında kabul edilip onarımının veya değişimin yapılmasını talep ediyorum.