11 Kasım 2014

Delta Teknik Servis Hizmet Kusuru.

27.10 14 tarihinde gönderdiğim S3 telefonumda batarya problemi ayrıca ekranın sağ üst köşesinde renk değişimi mevcuttu telefon ellerine ulaştıktan sonra defalarca aradım son olarak bana 452 TL ekran değişim ücreti istediklerini belirttiler. Bende bataryanın değişip yollanmasını o şekilde kullanacağımı belirttim.

Gelen telefon açılıyor ama ekran görüntüsü tamamen yoktu. Ayrıca açma kapama tuşu bozulmuştu müşteri hizmetlerini tekrar aradım bana batarya değişimlerinde bu hatanın olabileceği 6 saat şarja takıp olmazsa tekrar kendilerine gönderince ellerine ulaştıktan 2 gün içerisinde yapıp göndereceklerini söylediler. Gönderdim bugün aradım zaten ekran çatlaktı dediler telefonu resmen bozup kabul de etmediler.

Merve 5.284 Okunma

Cevaplar

 • Merve 27 Ocak 2016

  Tüketici haklarına yapmış olduğuum müracaat sonucunda haklılığımı onaylanmıştır... Yapmış olduğunuz ezber savunmaların, suçlamaların hiçbir haklılığının olmadığı da açıkca ortadadır. Kaldı ki sonuç geldikten sonra size bilgi verdiğimde haftalarca beni oyalamaya devam edip verdiğiniz sözleri tutmamakta ısrar ettiğinizden dolayı hakkımı icra mahkemesi yoluyla da almış bulunuyorum... Kesinlikle dürüst ve kaliteli hizmet veren bir firma değilsiniz! Umarım tarafınızdan haksızlığıa uğramış bütün müşterilere ulaşır bu iletiler.

 • Delta Teknik Servis Temsilcisi20 Ocak 2015

  Merhaba, Firmamız tarafından yapılan uygulamada herhangi bir yanlışlık bulunmamaktadır.Bu durum sözlü ve yazılı olarak tarafınıza bildirilmiştir. Belirtmiş olduğunuz durumun dürüstlük ile nasıl bağdaştırdınız anlam verebilmiş değiliz.Servisimiz ürününüzün son durumu hakkında sizi bilgilendirmiş olup ürününüzün garanti kapsamı haricinde bırakıldığına dair bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Delta Servis

 • Merve 05 Ocak 2015

  Ben telefonu gönderdiğim de telefon ekranın da renk değişimi vardi siz bana telefonu gönderdiğiniz de telefon ekranı tamamen görüntüsüz ayrıca açma kapama tuşu bozuktu hala karalama diyorsunuz ya bu rahatlık beni hayrete düşürüyor... Tüketici hakları bir karar verecek elbette ama kesinlikle dürüst çalışmıyorsunuz.

 • Delta Teknik Servis Temsilcisi25 Kasım 2014

  Merhaba, Ürününüzü servise ilk yolladığınızda yani 30.10.14 tarihinde '' Batarya şiş.Cihaz donuyor.Şarjı %50 olduğunda kapanıyor.Ekranın sağ üst köşesinde renk değişimi mevcut'' arızaları ile giriş yaptığından tarafınıza ürününüzün darbeden dolayı garanti dışı bırakıldığı probleminizin giderilebilmesi için ekran değişimi yapılması gerektiğine dair bilgi verilmiştir. Ekran değişimi için tarafınıza 425 TL'lik ücretli onarım teklifi sunulmuş olup ekran değişim bedelini onaylamadığınız için ürününüze herhangi bir müdahale yapılmadan müşteri memnuniyeti için bataryanız şiş olduğundan ( normalde yapılmaması gereken bir işlemdir. ) ücretsiz batarya değişimi yapılarak tarafınıza gönderilmiştir. Ürünü daha sonra ekranınızın problemli olduğunu beyan ederek tarafımıza gönderdiğinizde sizinle yapılan görüşmede ürünün bir önceki gelişinde ekranın değiştirilmediğini sorunun giderilebilmesi için ekranınızın komple değiştirilmesi gerektiği bilgisi tarafınıza verilerek ücreti yine onaylamadığınızda ekran değişimi yapılmadan tarafınıza iade edilmiştir. Ürün tarafınıza ilk olarak 04.11 tarihinde gönderildiğinde ürünle birlikte ayrıca tarafınıza gönderilen servis formunda ürününüzün ekran bölümünden darbeye maruz kaldığı ve ücretli onarım yapılması gerektiği ücreti kabul etmediğiniz için ekran değişimi yapılmadığı yazmaktadır. Müşteri memnuniyeti için tarafınıza gösterine iyi niyeti suistimal edişiniz ve ayrıca garanti dışı ürününüzü ücretsiz yaptırmak için firmamızı karalama çabanıza anlam verebilmiş değiliz. Saygılarımızla Delta Servis

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön