21 Eylül 2013

Delta Hospital Yanlış Teşhisle Kürtaj Yapacaktı!

Yaklaşık 2 hafta önce eşim ile birlikte özel olmasından ve bize yakın olmasından dolayı Delta Hospital'ı seçtik. Eşim hamile ve ilk muayenesinden doğumuna kadar o hastaneyi seçmek istedik. Eşim Kadın doğum doktoruna girdiğinde 10 dk. sonra çıktığında ''Bozulmuş Gebelik , Kürtaj teşhisi '' konmuştur.

Bana samimi ve güvensiz geldiği için başka bir özel hastaneye götürdüm eşimi. Ve bize korkulacak bir şey olmadığını ve bir kaç gün sonra tekrar randevu verdi. Doktor bebeğin (kesenin) sağlıklı olduğunu hatta kalp atışlarını da dinleterek müjdemizi aldık. Delta Hospital arayıp şikayet ettim , ancak hiçbir şekilde dönüş olmadı. Para uğruna canlı bir bebeği almak istemesi çok yanlış.

Yaşar 3.376 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar 12 Mayıs 2017

    Çocuğum 3 yaşında. Az kaldı bu sevgiden mahrum bırakılacaktım...

  • Yaşar 24 Eylül 2013

    Hastanede sağlık hizmeti 2. 3. planda. Para kazanmak 1.planda olan sağlık kuruluşudur.

  • Yaşar 23 Eylül 2013

    Firma bana geri dönüş yaptı ancak. Hiç bir tıbbı açıklaması yok olamazda. Delta hospital'daki doktor çok acil olarak kürtaj teşhisi verirken, ertesi günü başka bir doktor sorunun olmadığını hatta çocuğumuzun şuanda durumunun sağlıklı olduğunu belirtmişti. Delta hospital kesinlikle canınızı emanet etmeyin. Eğer Delta Hospital'e inanmış olsaydım şuanda yaşamıyor olacaktı..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön