Toplam çözüm sayısı
..
Delta Emlak ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Delta Emlak Ofisi Çalışanları Yanlış Bilgilendiriyor!

15338görüntüleme
Doğan
Doğan 09 Ekim 2019 14:52

Beylikdüzü/Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi'nin Delta Emlak Ofisi'nde çalışan Y***E***A**** isimli çalışan, evviva Residence hakkında bir ton yalan beyanda bulunmuştur. Ev sahibi ile kiracı arasında aracı olmakla görevli olması gereken şahıs, hem bize, hem de ev sahibine yanlış beyanlarda bulunarak büyük yanlış anlaşılmalara sebep olmuştur. Örnek olarak; daireyi kiralamadan önce dairede ve apartmanda "fiber altyapı" olduğu beyanında bulunmuştur. Fakat bulunduğumuz residenceta 7 yıldır internet altyapısı mevcut değildir. Mağduriyetimizi dile getirdiğimizde "Mal sahibi ben değilim" diyerek kaçış yollarına başvurmuştur. Sonuç olarak biz çeşitli sosyal olanaklardan mağduruz.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Yunus
Yunus26 Eylül 2020 12:33
 

Merhabalar dogan bey insanları buradan karalamak nekadarda kolayınıza geliyor ben size daireyi kiralamanızda aracı olurken ne eksik varsa mülk sahibiniz yapacak dedim ve mal sahbinizde yaptırdı memnun değilseniz madem 1 yıl olmuş hala oturuyorsunuz :

Emre
Emre11 Temmuz 11:29
 

Buradan karalamak olmuyor bizzat yasanan sahnelerin ve şahsi olarak yaptıklarınızın hizmet arayan insanlar tarafından görülmesi ve daha tedbirli davranması için web sitesinden faydalaniyoruz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile