08 Aralık 2016

Delonghi Kalite Diye Almıştık!

Birkaç yıl önce Delonghi Strella buhar kazanlı ütü aldık. Neredeyse aldığımızdan beri (aldıktan kısa bir süre sonra başladı) sürekli paslı görünümde su akıtıyor. Eşim sürekli şikayet etti ama ben işlerimin yoğunluğundan pek ilgilenmedim. Bugüne kadar ütü bezi falan kullanarak idare etti ama şimdi de ışığı yanıyor. Su atma olayı aynı. Bir türlü yüzümüzü güldürmedi yani... Kalite bu mu?

Fırat 3.665 Okunma

Cevaplar

 • Fırat23 Şubat 2017

  Bugün tekrar arandım. Sonuç aynı; üretim hatası olsa da garanti süresi geçtiği için siz ödeyeceksiniz diyorlar. Almayın bu markayı... .

 • Fırat14 Şubat 2017

  Hiçbir şekilde ilgilenmediler. En son kendim arayıp ulaştım müşteri hizmetlerine. Garanti süresi dolan ürüne, problem ütüdende kaynaklansa bir şey yapamayız dediler. Delonghi asla almayın...

 • Fırat17 Aralık 2016

  8 Aralık 2016 tarihinde "Birkaç yıl önce Delonghi Strella buhar kazanlı ütü aldık. Neredeyse aldığımızdan beri (aldıktan kısa bir süre sonra başladı) sürekli paslı görünümde su akıtıyor. Eşim sürekli şikayet etti ama ben işlerimin yoğunluğundan pek ilgilenmedim. Bugüne kadar ütü bezi falan kullanarak idare etti ama şimdi de ışığı yanıyor. Su atma olayı aynı. Bir türlü yüzümüzü güldürmedi yani... Kalite bu mu? " şeklinde şikayetimi paylaştım. Firma 1 gün sonra müşteri memnuniyetinden falan bahisle "müşteri hizmetlerinin beni arayacağını ve yardımcı olacağını" yazdı. Aradan 1 hafta geçti, şikayetimin altına "ne zaman arayacaksınız" diye yazdım, yine cevap yok! nerde kaldı müşteri memnuniyeti nerde kaldı marka güvenirliği?

 • Fırat14 Aralık 2016

  Çağrı merkezi sizi arayacak dediğiniz günden sonra 1 hafta geçti! Ne zaman aramayı düşünüyorsunuz acaba?

 • Delonghi Temsilcisi08 Aralık 2016

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön