10 Mart 2016

Delonghi Bosphorus Ev Aletleri ve Vurdumduymaz Servisi!

Aldığımız bco420 kahve makinasının süt borusu süt yaktığı için servise göndermek istedik. Anlaşmalı kargoları Büyükada'ya sadece ürün getirip ürün almadığı için benim kargo ücretini kendim karşılayıp Suadiye Yazıcı Elektriğe göndermem söylendi.


Yazıcı Elektrik makinayı kutusunu bile açmadan iade etti ve aradığımda çok kaba konuştular. Delonghi merkezi aradığımda yardımcı olmadı ve yeniden gönderin dediler. Yeniden kargo ücretini kendim karşılayarak makinayı Yazıcı Elektriğe gönderdim. Bu sefer de üründe bir sorun yok diyerek beni aradılar. Ürünün süt borusunun süt yaktığını söylediğimde bizim ürünlerimizde böyle bir arıza olamaz diyerek suçu bana attılar.


Hayatımda bu kadar kaba bir servis görmedim, bana bakarız ama bilemeyiz diyerek telefonu kapattılar. Delonghi'yi aradığımda ise biz bir şey yapamayız dediler. Büyükada'ya ürün satıp servis vermeyen bir firma.

Erdinç 1.038 Okunma

Cevaplar

  • Delonghi Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Müşterimiz, Prosedür gereği tarafımıza gelen kargoları açmadan teslim almamaktayız.Yolamış olduğunuz PTT kargo kolinin açılmasına izin vermediği için ürünü teslim etmeden tarafınıza göndermiş bulunmaktadır. Tekrar tarafımıza gönderim sağladığınız zaman telefon görüşmesine istinaden kargoyu açmadan teslim almış bulunmaktayız. Ve yapılan kontroller sonucu cihazın su haznesine SÜT konulduğundan dolayı ısıtıcı elementine (rezistans) süt yanması gerçekleşmiştir. Cihazın vermiş ollduğu koku süt yanmasına bağlı bir kokudur. Kullanım kılavuzunda cihazın su haznesine süt konulmayacağı belirtilmiştir. Süt köpürtme işlemi için cihazın buhar çıkış borusunu kulanarak süt köpürtme işlemi gerçekleştirilmektedir. Tespit esnasında çekmiş olduğumuz resimler tarafınızla paylaşılacaktır. Saygılarımızla

  • Delonghi Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön