Delonghi Bosphorus Ev Aletleri Ütünün Arızası Giderilemedi.

Eren Ü. |

Delonghi vvx-815 ütümün buhar tetiği arızalandığı için servise götürdüm ve 70 TL karşılığı arıza giderildi. Ancak belli süre sonra yeniden aynı arıza verdi ve yeniden götürdük ve servis ücret almadan arızayı yeniden giderdi.

Belli süre sonra yeniden arızalandı. Servis sağ olsun bayağı ilgili ama kronik sıkıntıdan dolayı belli sürelerde ütüsüz kalmaktan sıkıldım artık. Servis kireçten olduğunu söyledi ama ürünün özelliği gereği (kazan temizleme tıpası ile yeni anti-kireç sistemi) kireç tutmaması gerekmez mi? Ürünle ilgili sıkıntımın kalıcı olarak çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  15:21

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info.tr@delonghigroup.com