Delonghi Bosphorus Ev Aletleri Kahve Makinem Su Akıtıyor!

Fatih K. |

31.07.2015 tarihinde Mediamarkt.com'dan almış olduğum eco 310v 1100w espresso makinesi almış olduğum günden beri porta filtreye su akıtan gövde kısmından hafif su damlatıyordu. Başlarda bunu sorun etmedim. Fakat artık su akıtması çok fazla olmaya başladı. Bir fincan espresso yapmak istediğimde her yer su oluyor.

Sürekli su damlatıyor. Porta filtreyi alır almaz şıpşıp su damlamaya başlıyor. Lütfen bana yardımcı olun. Ürünümü teknik servislere verip kullanmaktan mahrum kalmak istemiyorum. Sizden ricam markanıza yakışır şekilde bu ürünü yenisiyle değiştirmeniz.

Etiketler :

Deformasyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  10 Mart
  11:35

  Cihazım bugün elime ulaştı. Fakat cihazın üst kısmında yer alan su tankerine yakın olan tutacak ksımlarında birinde kırık mevcut. O tutacak aşağı inip çıkıyor. Ben ürünümü fiziksel olarak sağlam yollamama rağmen şu an kendisinde hasar var. 1 hafta boyunca kahvesiz kaldım ve hala sorun var. Ayrıca akma sorunu da azalmasına rağmen hala devam ediyor! Lütfen ürünümü en kısa zamanda yenisiyle değiştirmenizi talep ediyorum.

 • Fatih K.
  09 Mart
  14:30

  delonghi merkez servis
  yazıcı ELEKTRİK
  Feyzullah mh. Bağdat CD. Lider sk. No:3
  Maltepe - İstanbul - Turkey

  Adresine ürünümü Aras Kargoyla yollayalı 5 gün olmasına rağmen hala bana dönüş yapılmadı. Merkez Servise mail atmama rağmen cevap veren olmadı. Acilen dönüş yapılmasını istiyorum.

 • Fatih K.
  06 Mart
  19:48

  Ürünün çıkışını bana mail olarak gönderilen adrese cuma günü Aras Kargoyla yolladım. Lütfen ürünümün su akıtma sorununu giderin. Ayrıca cihazımda su sıcaklığı istediğim ayarda olmuyor. Nedense biraz soğuk oluyor. Lütfen bu sorunlarımı giderip ürünümü en kısa zamanda tarafıma ulaştırın.

 • 25 Şubat
  09:35

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info.tr@delonghigroup.com