Delonghi Bosphorus Ev Aletleri Garanti Kapsamındaki Ürün Servise Gönderdiğim Gibi Geldi!

Atalay B. |

2 yıl önce aldığım Delongi şu filtreli süpürge garantisini 5 yıl uzatmama rağmen malesef servise gönderdiğim gibi geri geldi, Sebep garanti kapsam dışındaki sorunlar giderilmeden kapsam içinde ki sorunlar giderilemez mis malum illa para alınacak sonra işler yürüyecek.

Nasıl bir süpürge ise bir daha asla Delonghi almam ilk 3 ayda sapı koptu 12 yıl içerisinde emiş gücü kaybı ve motordan garip sesler gelmeye başladı, 2 yılın başında taşıma sapı koptu ve düğmeleri şuan basmıyor evim rutubetli olmamasına rağmen, ve şuan kablo sarmıyor.

Etiketler :

Emiş Gücü Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atalay B.
  15 Nisan
  16:48

  Ocakta şikayetimi bildirmişim bana Geri Dönüş Nisan da yapılıyor evet görüldüğü gibi Müşteri Memnuniyetiniz Yeteri Kadar Ön Planda

 • 15 Nisan
  15:00

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  DELONGHİ-KENWOOD-BRAUN

  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info@delonghi.com.tr
  info@kenwood.com.tr
  info@braunhousehold.com.tr

 • Atalay B.
  13 Mart
  11:14

  Beni aradılar Sevisten haklısınız biz ilgili servisle goruselim dediler halen cevap yok 2 hafta gecti,Bu nasıl bir musteri memnuniyeti ????