Delonghi 1 Sene Olmadan Bozuldu!

Murat D. |

Yeni aldığım Delonghi marka kazansız normal ütü daha 1 senesi dolmadan buhar veren tuşu bozuldu. Delonghi'nin 4. Levent'teki anlaşmalı olduğu servise 28 Eylül 2013 günü götürdüm. Kendileri yedek parçanın gelmemesi sebebiyle 5 Ekim 2013 günü Delonghi'nin merkez deposuna ürün değişimi için gönderdiklerini söylediler. Bugün 25 Ekim olmasına rağmen hala ütümü geri alamadım ve yaklaşık 5 hafta boyunca ütüsüz kaldım.
Ütü gibi evde günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir cihazın basit bir arıdan dolayı ürün değişimine gitmesi ve 5 hafta boyunca evde ütüsüz kaldığım için firmanın Türkiye merkezine hem telefon hem de e mail yoluyla şikayette bulunduğum halde hala bir çözüm almış değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Gösterge-Panel-Düğme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  11:37

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  DELONGHİ-KENWOOD-BRAUN

  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info@delonghi.com.tr
  info@kenwood.com.tr
  info@braunhousehold.com.tr

 • Murat D.
  11 Kasım
  15:06

  28 Eylül\'de teslim ettiğim ütümü, 11 Kasım\'da alabiliyorum. Firma\'ya ve servise açtığım sayısız telefona rağmen yaklaşık 1,5 ay sonra çözüm alabildim. Servis\'teki ve Firma\'daki yetkililerin davranış tutumundan ve personelin çözüm tutumundan hiç memnun kalmadım.