19 Haziran 2014

Dell Bilgisayarımın Değişimiyle İlgili Geri Dönüş Yapmadı.

Dell İnspiron 3521 bilgisayarımı servise gönderdim. 40 günü geçti hiçbir şekilde bilgilendirme de yapılmadı. Sonra Koç Sistemi aradım, ürünüm tamir sırasında fan tekrar arıza vermiş ve yedek parça sipariş ettiklerini onu beklediklerini söylediler. Daha sonra tekrar aradım. Ürünün test aşamasında olduğunu, teslimat için bilgilendirileceğimi söylediler.

Beni sürekli oyalıyorlar bunun üzerine yine de bekledim ama geri dönüş yapmadılar. Bende tekrar koç sistemi arayıp değişim talebinde bulundum. Böyle bir hakkım olduğunu değişim için firmadan onay çıkınca bilgilendirileceğimi söylediler ama hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Firmayla defalarca iletişime geçmeme rağmen bir sonuca ulaşamadım.

Mustafa 701 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Haziran 2014

    Ben böyle bir sorumsuzluk görmedim koç sistem insanların sıkıntısın çözüm bulacağı yerde daha çok mağdur ediyor allah kimseyi koç sistemin eline düşürmesin.

  • Mustafa22 Haziran 2014

    şikayetimle ilgili hiç bir geri dönüş olmadığı gibi bilgisayarımın yenisiyle değiştirilmeyip, bilgisayarımı yapmadan geri göndermişler. Üstelik 40 gündür serviste olmasına rağmen, mahkemeye başvuruda bulunucağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön