Delitilki.com Siparişim Sevk Edilmedi ve Para İademi Alamıyorum.

Cem Ç. |

Delitilki.com adlı siteden 5.12.2014 tarihinde "Weewell wma370 Bebek Telsizi" sipariş ettim. Bu ürünü sipariş günü aynı gün kargoya teslim şeklinde satışa çıkmışlar. 8.12.2014 tarihinde müşteri hizmetlerini ürünün kargo numarasını sormak için aradığımda ürünün henüz tedarik aşamasında olduğunu söylediler.

1 gün sonra yeniden aradığımda ürünün kargoya verildiğini belirttiler ancak kargo takip numarasını göremediklerini belirttiler. İnanmayacaksınız ancak ertesi gün yine aradığımda ürünün henüz kargoya verilmediğini ve tedarik sürecinde olduğunu belirttiler. 2-3 gündür kendilerine siparişimi iptal etmeleri ve paramı iade etmeleri için yalvarır duruma geldim. Sanırım param yandı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  20:45

  Sayın Yetkili,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Cem Ç.
  23 Aralık
  21:26

  Çevremdeki herkese bu internet sitesinden alışveriş yapmamasını öneriyorum. Daha kötüsünü görmedim...

 • Cem Ç.
  13 Aralık
  17:32

  Sayın Yetkili,
  8 Ocaktan beri aynı cümleleri kuruyorsunuz ve bir adım ötesine geçemiyoruz. Bir iptal işlemi bu kadar zaman alır mı?
  Ürünü sevk etmediğiniz halde neyin sonuçlanmasını beklediğimizi gerçekten anlayamıyorum. Tek bildiğim şey var; o da 5 Aralıktan beri tahsil ettiğiniz ödemeyi hesabınızda hala tutuyor olmanız...

 • 13 Aralık
  17:13

  Sayın Cem Ç. ,

  İletmiş olduğunuz talebi E-Ticaret yetkililerimize iletilmiştir. İşlemleriniz inceleniyor sonuçlandığında tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.

  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500