07 Temmuz 2015

Delitilki.com Klima Kurulumu!

Yaklaşık 12 gün önce Delitilki.com sitesinden Vestel v-fashion 18000btu klima aldım. Vestel olduğu için ücretli kurulum olabileceğini düşünmemiştim. Ayrıca Media Markt'ın fırsat sitesi olduğu söylenen site!
Ürün geldi Vestel yetkili servisini aradım ancak ücretli kurulum yapacaklarını söylediler. Bu şekilde başka her yerden pahalı olmuş oluyor.

Ben de 5 gün önce ürünün iadesini istedim, Delitilki.com 5 gündür iade alma işlemini yapmamış olup müşteri hizmetleri internet mağazasının kendilerine dönüş yapmadıklarını söyleyip oyalıyorlar. İade edip başka bir yerden aynı ürünü alacağım ancak iade almadıklarından dolayı alamıyorum. kandırılmış hissediyorum, yazın ortasında klimasız bekliyorum...

Mehmet 259 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Temmuz 2015

    Evet ben de ilgili gruba her gün defalarca bildiriyorum ancak sonuç yok, online mağazanın döneceği söyleniyor ama bugün 5. gün, verilen cevapta en ufak bir değişiklik yok. Bu davranışınız müşteriyi bıktırmaya ve vazgeçirmeye yönelik.

  • Delitilki.com Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Yılmaz; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön