29 Aralık 2014

Delitilki.com Kırık Çıkan TV'nin İade Problemi!

28.11.2014 tarihinde 70000798 sipariş No. Su ile Media Markt kuruluşu olan Delitilki.com dan aldığım Samsung LED TV'nin servis tarafından kurulumu aşamasında ekranının kırık olduğu tespit edilmiştir. TV için servis tarafından tutanak tutulup ürünün iade edilmesi gerektiği tarafımıza bildirilmiştir.

Bu işlem sonunda firmanın çağrı merkezi ile yaklaşık 10 gün süresi boyunca her gün yaptığımız görüşmelerde bize dönüş yapılıp gerekli işlemlerin başlatılacağı bildirilmesine rağmen bir türlü dönüş olmayıp oyalanmaya ve iade sürecinin geçirilmesine çalışılmıştır. 10. gün sonunda zorla kargo numarası alıp ürünü göndermemize rağmen,10 gün içinde iade yapılmamıştır.

Alpay 537 Okunma

Cevaplar

  • Alpay 31 Aralık 2014

    Media markt ve ona bağlı delitilki.com sitesini müşteri memnuniyetine önem verdiğini sanmıyorum. çünkü ne kendi yazdıkları taahhütleri yerine getiriyorlar nede müşteriye geri dönüş yapıyorlar. Tamamen müşteriyi oyalamaya ve yıldırmaya dönük çalıştıklarından kesinlikle alış veriş yapılmaması gereken firmalar olarak değerlendiriyorum.

  • Delitilki.com Temsilcisi30 Aralık 2014

    Merhaba Alpay Demir; Konuyla ilgili yaşamış olduğunuz sorun ilgili departmana iletilerek ücret iadesi için işlemleriniz başlatılmıştır. Öneri ve Şikayetleriniz bizim için çok değerlidir. Bilgilerinize. İyi Yıllar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön