Delitilki.com Garanti Sorunu!

İbrahim S. |

Delitilki.com sitesinden LG G3 32 GB beyaz almaya karar verdim. Ürün ayrıntılarında "Üretici Garantisi" başlığı altında "2 Yıl Resmi Üretici Garantisi" yazmakta idi. Bilginin doğruluğu için Media Markt müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi üründe yazan bilginin doğru olduğunu söyledi ve ürün garantisinin LG Türkiye tarafından sağlandığını teyit ettim. Sipariş verdikten kısa bir süre sonra ürün sayfasını tekrar açtım ve Üretici Garantisi kısmında 2 Yıl Resmi İthalatçı Garantisi yazıyordu. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Ürünü sipariş ettiğimde yazan LG garantisi ile istediğimi söyledim ama ürün EVO bilişim ithalatçı firma garanti belgesi ile geldi. Kargoyu hemen iade ettim.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim S.
  23 Mart
  09:16

  Şu müşteri hizmetleri yok oldu galiba ne arayan ne soran var bunca zamandır. Sizin ticaret anlayışınız buysa yazık diyorum başka da bir şey demiyorum.

 • İbrahim S.
  08 Ocak
  17:19

  Firmanın gönderdiği cevap aslında birçok şeyi anlatıyor. Mesela mesajın sonunda bile dalga geçer gibi geri bildiriminiz için teşekkür ederiz diyorlar. Ayrıca il maildeki tarafıma ulaşarak bilgi verileceği de yalan yirmi gündür çalışmıyor galiba müşteri hizmetleri ne arayan ne bilgi veren ne de şikayetimi soran var. Sadece prosedür icabı cevaplarla diğer tüketicilere iyi görünmeye çalışıyorlar. Bravooo

 • 02 Ocak
  15:57

  Sayın Yetkili,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • İbrahim S.
  02 Ocak
  15:07

  Ürün ücret iadesi bir hafta içinde yapıldı. Bunda da memnun olucak bir şey yok zaten. Ne media marketten ne de delitilki.com dan şahsıma ücret iadesi dahil olmak üzere şikayetim ile ilgili hiçbir geri dönüş yapılmadı yazıklar olsun diyorum başkada bir şey demiyorum. Dünya firması olsa ne yazar müşterinin şikayetine kulak asmayan bir firma cevap vermeye bile imtina ediyor yazık.

 • İbrahim S.
  02 Ocak
  14:59

  ben birdaha iğne dahi almam şahsen.

 • İbrahim S.
  21 Aralık
  04:46

  Benim merak ettiğim konu Türkiye'deki en büyük Teknoloji devlerinden biri olan bir şirket üç kuruşluk hesaplar peşinde mi koşuyor.Müşteri hizmetlerini aramasam neyse ama ürün bilgisinde değişiklik yapıldığını farkettim ve uyardım.Ben ürünü üretici garantili yazarken sipariş verdim o şekilde isterim ürünümü dedim.Demekki Müşteri hizmetleri laf olsun diye iş yapıyor.Ben o ürünün Üretici garantili olduğu anki ekran görüntüsünüde gönderdim müşteri hizmetlerine.Buna rağmen firma kafasına göre ürün gönderebiliyor.Tekrar söylüyorum ben Sipariş verdiğim zamanki ürünü yani Üretici garantili olan telefon istiyorum. Bunda anlaşılmayacak bişey yoktur sanırım.İlgililere duyrulur.

 • 20 Aralık
  15:56

  Sayın Yetkili,

  Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500