27 Kasım 2014

Dekoryon.com Ödemesini Yaptığım Ürün Gönderilmedi!

18 Ekim tarihinde 2 adet nevresim takımı sipariş ettim. 1 ila 3 gün içerisinde teslim edileceği yazılı
olduğu halde teslimat yapılmadı. Göndermiş olduğum birçok maile karsın ancak 10 gün sonra bana siparişim ile alakalı bazı problemler yaşandığı ve birkaç gün içerisinde gönderileceği cevabini aldım.

3 Kaşım tarihinde ise siparişim iptal edilerek para iadesi yapılacağı bildirildi ve tarafımdan banka hesap bilgileri istendi. Aradan 22 gün geçmiş olmasına rağmen ne para iadesi ne de mesajlarıma cevap alabildim. Keşke sipariş vermeden önce bu site hakkındaki şikayetleri okumuş olsaydım.
Bu şekilde uğraşmak ve zamanımı boşa harcamak zorunda kalmazdım.

Mete 291 Okunma

Cevaplar

  • Mete 28 Kasım 2014

    Hiçbir şekilde maillerime veya telefonlarıma cevap alamadım. sikayetvar.com,a yazdığım şikayet mesajına dahi cevap verme gereği duymadılar. Son olarak Cumhuriyet Savcılığına verilmek üzere hazırladığım suç duyurusu ile alakalı dilekçeyi kendilerine gönderdim ve aynı gün içerisinde ödemeyi gerçekleştirdiler. Sitedeki diğer şikayetleride göz önünde bulundurduğumuzda bu vatandaşların iyi niyetten çok uzak bir yaklaşım içerisinde olduklarını ve şahsen amaçlarının çok farklı olduğunu düşünüyorum. Öncelikle sitelerinde piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlarla ürün satıp, ödemeleri kredi kartı ile tahsil ediyorlar. Sonrasında ürünü göndermeyip, ücret iadesi için insanları süründürüyorlar. Ayrıca kredi kartından yapılan harcamayı, sipariş iptali ile beraber iptal edebilecekleri halde bunu yapmayıp parayı özellikle hesaba gönderiyorlar ki bunun sebebinin de sanal pos hizmeti aldıkları banka ile iadelerden ötürü problem yaşamamak için olduğuna inanıyorum. Rica ediyorum bu siteden alışveriş yapmayı planlayanlar lütfen yeniden düşünsün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön