Dekorazon.com Ürünü Kargoya Vermiyorlar...

Burin C. |

Ürünümün kargolanma tarihi 23-26 eylül arasında beyan edilmesine rağmen gönderilmediği için durumu belirten iletişim formunu doldurdum. Cevap olarak bu hafta içinde kargolanacaktır dediler. 5 gün geçti hala kargolanmadı. Bu ürün çok satanlar listesinde gayet basit bir dolap.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  17:37

  Değerli Müşterimiz,

  Geçmiş siparişinize ait talebiniz halen devam ediyor ise dekorazon.com hızlı destek bölümünden bize mesaj gönderebilirsiniz.

  Talebiniz en kısa sürede çözümlenerek size bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Dekorazon Müşteri Hizmetleri

 • Burin C.
  07 Ekim
  15:46

  18/09 tarihinde verdiğim 46939 no.lu siparişimin 15 gün geçmesine rağmen kargoya verilmemesi üzerine yaptığım şikayet daha yayınlanmadan meğer işin daha içler acısı olduğuna şahit oldum. Yazdığım mesaja 12 haneli bir rakam yazılıp ürün kargoya verildi denildi. Kargo firmasını bile bildirmeye acizler. Sipariş takibine işlenmeyen ne olduğu belirsiz 12 haneli numarayı tek tek kargo firmalarının takip alanlarına girerek denedim. Karşıma yurtiçi kargodan ekteki bilgiler çıktı. Meğer kargo çok önceden verilmiş, sonra geri gitmiş. Bu süreçte beni ne kargo firmasında arayan oldu, ne sitede herhangi bir bildirim. Yani ne iş döndüğü belli değil. Bir tüketici olarak bu işin peşini bırakmayacağım.