Dekorazon.com Siparişim Hala Kargolanmadı.

Ayetullah D. |

Dekorazon.com internet sitesinde 14 Kasım günü yaptığım #58259 No.lu siparişim hala kargoya vermediler. 27 Kasım'da bir mesaj gönderdim durumu anlattım cevap yazmadılar 3 gün sonra ikinci bir mesaj gönderdim ondan sonra otomatik klasik bir mesaj gönderdiler. İşte "gecikmeden dolayı üzgünüz tedarik süreci tamamlandığında ürün tarafınıza gönderilecektir denildi" ondan sonra ne bana dönüldü ne de siparişim gönderilmedi. Hala sipariş durumuna baktığımda tedarik sürecinde deniliyor. Bugün tekrar mesaj gönderdim döneceklerini zannetmiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum dakikalarca sıraya alıyorlar bir türlü sıra gelmiyor sıkılıp kapatıyorum telefonu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayetullah D.
  14 Aralık
  00:19

  Arandığım doğrudur ama iletişime geçilmedi bilgi verilmedi. Cevap veremedim öğretmenim dersin ortasında aramışlar sonra fark ettim. Tabi müşteri hizmetlerini arayınca dakikalarca sıra gelmedi. Ve sonrada internet sitesinde baktığımda siparişi iptal ettiklerini gördüm. Bu konu hakında da bilgi vermeden siparişimi iptal etmişler.

 • 10 Aralık
  17:42

  Sayın A.D ' nin siparişi hakkında,

  Müşterimizle mesaj yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Dekorazon.com ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

  Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.  https://www.dekorazon.com/musteri-hizmetleri  0(212) 212 70 00