Dekorazon.com Kırık Tabaklardan Haber Yok!

Nedime Sahinoglu K. |

Dekorazon.com firması bana telefon ile ulaştıklarını söylemiş, fakat telefon ile ulaşamadılar bana. Yoğun çalışıyorum, arayıp ulaşamadılar ise onu bilemem, fakat tabaklardan hala haber yok, onu söyleyebilirim. Gönderilmedi hala.

Sitenin içeriğindeki ürünler çok şık olmasına rağmen artık oradan alışveriş yapacağımı sanmıyorum çünkü müşteri memnuniyetini sağlamak açısından gerçekten çok amatörler. Bir tabak 2 buçuk ay da beklenmez hani.

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedime Sahinoglu K.
  27 Nisan
  15:28

  Bugün siteye yine aşagıdaki mesajı yazdım. çünkü buraya mesaj attıktan sonra bir yetkili beni arayarak, geçtiğimiz haftayı kastederek, tabakların elimde olacağını söyledi. Neden 2 buçuk ay gectiğini sorduğumda ise yanlış tabakların geldiğini, yanlış olunca göndermediklerini söyledi. İnanmış gibi yaptım. :). Hala yok ortada gelen kargo veya gelecek kargo mesajı vs. İlgisizliğin daniskası.

  Dekorazon'a
  'Merhabalar
  Sikayetvar.com a yazdıktan sonra beni arayan yetkiliniz gectiğimiz hafta için tabakların elimde olacağını söyledi, fakat hala tabaklarım gelmedi.
  Bu gidişle bekleme sürem sanıyorum bir yıla ulaşacak.
  İlginiz için teşekkürler! ! '

 • 11 Nisan
  10:06

  Sayın N.S ' nin siparişi hakkında,

  Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Dekorazon.com ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

  Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.  https://www.dekorazon.com/musteri-hizmetleri  0(212) 212 70 00