03 Şubat 2014

Deichmann'dan Aldığım Ürün Ayağımı Ağrıttı.

212 AVM içerisinde bulunan Deichmann mağazasından 20.01.2014 tarihinde bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı aldığım gün giydim. Gün içerisinde ve eve döndüğümde ayağımda aşırı bir ağrı hissetmeye başladım. Ertesi gün ayakkabıyı mağazaya götürerek şikayetimi anlattım ve iadesini istedim.

İade alamayacaklarını ancak teste gönderebileceklerini söylediler. Test sonucunda ise ayakkabıda bir şey yok deyip bana ayakkabıyı geri verdiler. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem sıfırdır. Sadece satış yapmak için çalışmaktadırlar. Firma ile ilgili gerekli olan tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Volkan 91 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 15 Şubat 2014

    Deichmann firmasından ne kendim ne de arkadaşlarımın ürün almasına asla izin vermeyeceğim.

  • Volkan 05 Şubat 2014

    Siz, müşteri memnuniyet odaklı değil satış odaklı olarak çalışmaktasınız. Ürününüz teste tabi tutulmaktadır. Test sonucuna göre hakkınızda dava açılacaktır.

  • Deichmann Temsilcisi03 Şubat 2014

    2271093 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ürün kalıbında ve üretiminde herhangi bir sorun olmadığından değişimi onaylanmamıştır. Ürün numara ve model tercihi müşterilerimizin insiyatifinde olup ürünler denenerek satın alınmaktadır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön