Deichmann'dan Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu!

Ömer Faruk G. |

09. 10. 2013 tarihinde Deichmann'dan 50 liraya memphisone diye bir ayakkabı aldım. 1 hafta sonra ayakkabının ucu açıldı. Sağı solu patlamaya yüz tuttu. Anlayacağınız ayakkabı 1 hafta sonra hoşaf olmaya başladı yani. Bende 20. 10. 2013'te ayakkabıyı geri götürdüm, oradaki satıcı kabalığıyla birlikte ayakkabıyı aldı.

30. 10. 2013'te bana mesaj geldi. Resmen diyor ki gel ayakkabını al. Elimden ne geliyorsa yapacağım. Paramla rezil olmak istemiyorum. Hadi onu geçtim kimse beni saf yerine koyamaz. Herkesede duyuracağım Deichmann'dan ayakkabı falan almasınlar.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk G.
  07 Kasım
  20:28

  kusura bakmayın ama bı daha aslaaa

 • 06 Kasım
  16:54

  2094201 Numarali sikayet hakkinda:
  Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır.
  238703 numaralı kayıtla incelemeye alınan üründe burun bölgesinde darbe sonucunda oluşan açılmalar olduğundan müşterimize tadilat önerilmiştir.
  Bilginize sunariz.

  Saygilarimizla,

  Deichmann TR,
  Müsteri iliskileri