28 Eylül 2015

Deichmann'dan Aldığım Ayakkabı Ayağımı Vurdu!

Deichmann'dan dolgu topuk bir ayakkabı aldım. Bu ayakkabıyı giymeye başladığımın ikinci günü ayağımda yaralar oluştu, ayağım su topladı. Başka ayakkabı giyemez oldum. Doktora gidip ilaç aldım. Bu şikayetimi firmaya bildirdim ve ayağımın durumunu gösterdim. Firmadan cevap geldiğinde ayakkabım hakkında bir şey yapamayacaklarını söylediler. Tekrar şikayette bulundum ve bu sefer ayakkabının topuğunu yükseltebileceklerini söylediler.

Ben de başka çarem kalmadığı için topuğu yükseltmelerini söyledim. Ayakkabının topuğu yükseltildiği için giyince beni rahatsız etti. Bu firmadan şikayetçiyim. Ürünlerinin arkasında durup iade yapmadılar. Hiç kimse bir daha buradan ayakkabı almasın.

Vildan 401 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi28 Eylül 2015

    . Değerli Müşterimiz, Deichmann ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bildiriminizin en kısa sürede çözümlenmesi için başvurunuzla ilgili olarak Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] kanalıyla yada 0 850 200 04 50 numaralı hattan hafta içi 09:00-19:00 cumartesi 09:00 – 14:00 saatleri arasında bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön