1 g
Yorum Yap
#11856658

Terracity Deichmann Mağazası Ayakkabı Kalitesizliği!

03.02.2019 tarihinde Antalya Terracity Deichmann mağazasından, 3 yaşında kızımın sadece kreş içerisinde kullanması için Mickey Mouse marka 100 TL değerinde ayakkabı aldım. Fakat kreşten akşamları çocuğumu alırken ayakkabının dış yüzeyinin ciddi anlamda deforme olduğunu gördüm.


Bunun üzerine tekrar Deichmann mağazasına ayakkabıyı götürerek tekrar böyle bir saçmalığı yaşayıp çocuğumu mağdur etmemek için aynı mağazadan 27.03.2019 tarihinde 180 TL değerinde Nike marka bir spor ayakkabı aldım. Eski ayakkabının da incelenmesi ve para iadesi ya da aynı bedelde başka bir ürünle değişikliğinin sağlanması için mağazaya 28.03.2019 tarihinde teslim ettim. Teslim ederken 10 gün içinde size geri dönüş yapılır dediler. 13.04.2019 tarihine kadar hiçbir haber gelmediği için mağazayı telefonla aradım.


Bana tarafıma SMS atıldığını ve talebimin red edildiğini söylediler. Telefonda ayakkabıyı tekrar incelemeye alalım dendi. Bende incelemenin başka bir yerde yapıldığını sanıyordum. Aynı mağazada inceleme yapılıyormuş. Bu inceleme için 10 gün beklemem gerektiği söylenmişti. :) Mağazaya güvenmesem tekrar hemen aynı mağazan bir ayakkabı almazdım. Açıkçası mağazanın bu tutumu beni çok şaşırttı. Hakkımın yenildiğini düşünmekteyim. Ayakkabının resmi de ektedir.
Soru 1: Kreşte giyilen 3 yaşında bir spor ayakkabı nasıl bu kadar kısa sürede deforme olur?
Soru 2: Ret cevabı neye göre verilmektedir?
Soru 3: Çocuklar yerlere oturabilir. Kreşlerde zeminlerin beton ya da tahriş edici bir zemin olmadığını herkes bilir. Buna rağmen bu kadar kolay nasıl deforme olmuştur?
Soru 4: Çocuğuna 1 ayda deforme olacak bir ayakkabıyı kim bilerek alır?

Onur Onur 222 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Deichmann ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bildiriminizin en kısa sürede çözümlenmesi için başvurunuzla ilgili olarak Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] kanalıyla yada 0 850 200 04 50 numaralı hattan hafta içi 09:00-19:00 cumartesi 09:00 – 14:00 saatleri arasında bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları