03 Mart 2019
#11665296

Deichmann'de Müşteri Memnuniyetsizliği!

02 - 02 - 2019 tarihinde Kayseri form Deichmann mağazasından saat 13:51' de 35 numarafiş ile ayakkabı aldım. Ödememi yaptım, ayakkabıyı poşete koydum ve çıktım. Poşetle birlikte başka bir mağazaya girdim bir şeylere baktım ve çıkarken güvenlik alarmı çaldı.


Bekledim. Yanıma gelen güvenlik görevlisine mağazalarından alışveriş yapmadığımı söyledim ve ayakkabıyı göstererek herhalde manyetiğini sıfırlamadılar diyerek izahatta bulundum. Tekrar Deichmann' a çıktım kapıdan girerek doğruca kasaya vardım. Olayı kasadaki personele anlatarak ayakkabıyı verdim ve manyetiğni sıfılamasını istedim.


Personel dış kapıdan girdiğimi görmüş ve evet buraya girerken de alarm çalmadı dediği halde; manyetiği sıfırladı ve fişi görmek istediğini söyledi. Bende yarım saat önce aldım deyince imalı bir şekilde ne bileyim dedi.


Bende cebimdeki fişi gösterirken rahatsızlığımı ifade edecek şekilde söylendim. Buradaki rahatsızlığım ürünün kalitesi veya fiyatından ziyade şahsımdan yüz kızartıcı bir suçlama ile şüphelenilmesi. Ayakkabıyı satan bayan elemanın görevini tam yapmaması diğer elemanın da durumu izah ettiğim halde fişi önce değil de sıfırladıktan sonra şüphe üzerine fiş istemesi.


Özür dilemesini istediğim halde oralı bile olmadı.
Deichmann' dan isteğim elemanlarını işlerini tam yapmaları konusunda ve müşteriye karşı nasıl davranacakları konusunda eğitmeleri!...

Faruk Faruk 1.597 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Faruk'un Teşekkür Mesajı05 Mart 2019

  Teşekkürler

 • Faruk04 Mart 2019

  Teşekkürler.

 • Faruk04 Mart 2019

  Teşekkürler.

 • Deichmann Temsilcisi04 Mart 2019

  Değerli Müşterimiz, Deichmann ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bildiriminizin en kısa sürede çözümlenmesi için başvurunuzla ilgili olarak Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] kanalıyla yada 0 850 200 04 50 numaralı hattan hafta içi 09:00-19:00 cumartesi 09:00 – 14:00 saatleri arasında bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları