20 Kasım 2013

Deichmann'dan Aldığım Çanta Yırtıldı!

Boyundan takılan çantanın her iki kulp bitiminden aynı şekilde yırtılmasının nasıl kullanım hatası olduğunu öğrenmek istiyorum. Çanta diye aldığım nesneyi ne olarak kullanmam gerektiğini çözmüş değilim. Kulp bitimlerinin zayıf yapılmasının sebebi olmuşum. İmalat aşamasında orada olmamam sanırım hatam şuralarını destekli yapın demem gerekiyordu.


Firmaların yapmış olduğu ürünlerin arkasında durmamasından şikayetçiyim. Madem kullanım hatası ise ürün aldığımızda ürün kullanma klavuzu da verilsin. Kullanım hatası çok kolay bir cümle müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Satış yapalım gerisi mühim değil. Mantık bu. Deichmann'dan şikayetçiyim.

Nazife 64 Okunma

Cevaplar

  • Nazife21 Kasım 2013

    kullanmış olduğum çantanın her iki tarafında oluşan yıpranma ile ilgili ne gibi bir uygunsuzluk olabilir. omuzdan askılı olarak üretimini yapmış olduğunuz çantanın aslında omuzdan askı ile kullanıma uygunsuz olmasının sebebi ben miyim yoksa üretici midir?

  • Deichmann Temsilcisi21 Kasım 2013

    2124995 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar da değişim yapılamaz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön