20 Ocak 2014 #2243528

Deichmann'dan Aldığım Botta Açılma Oldu

17.12.2013 tarihinde Kayseri Forum Deichmann mağazadan aldığım botun hem sağ hemde sol ön kısımlarında 3*3 cm aşınma-açılma oluştu. Ayakkabıyı 11.01.2014 günü mağazaya götürdüm. İncelenecek denildi. Bugün, kullanıcı hatası olduğu, belirtildi.


Her iki ayakkabınında burun tarafında açılma-soyulma-aşınma tarzında probleme neden olacak kullanıcı hatasını sordu isemde, cevap alamadım. Ayakkabıları mağazadan geri almadım. Zira kullanılacak gibi değiller. Deichmann 79.90 TL ye bana bir daha Deichmann mağazalarından alışveriş yapmamam gerektiğini öğretti. Bu çokta pahalı bir ders sayılamaz. Bu sebeple ayakkabıyı mağazada bıraktım. Bu dersi diğer tüketicilere aracılığınız ile aktarmak istedim.

Hasan 171 Okunma

Cevaplar

 • Hasan07 Şubat 2014

  Şimdi en başa döndük. Demiştim ki, Deichmann 79.00 tl ye "neden Deichmann dan alışveriş yapmamam gerektiğini bana öğreten çok güzel bir ders verdi. 79 tl beni batırmaz, onları da ondurmaz. Takdir bu satırları okuyanlarındır artık.

 • Deichmann Temsilcisi06 Şubat 2014

  Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan değişimi onaylanamaz. Üründe darbe bölgesinde kullanımla alakalı deformasyonlar vardır. Üretim aşamasında oluşan hatalarda değişim yapmakla yükümlü olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

 • Hasan04 Şubat 2014

  Deichmann yeni taktiği; "Müşteri ile görüştük"mesajını siteye yaz. Görüşme yok. Görüşmedikleri açığa çıkınca, "Müşteri ile görüştük tekrar değerlendireceğiz" mesajını siteye yaz,müşteriyi ara ama o kadar. Geri dönme. Ta ki müşteri yeniden birşeyler yazarsa yeniden mesaj yaz. Deichman müşterilerinin bilgilerine.

 • Hasan30 Ocak 2014

  Deichmann da değişen birşey yok.Ben parasını ödediğim ayakkabıyı mağazalarında bırakmıştım.Tesbitimi bildirmiş, dersimi almıştım.Kendileri aradılar.Tekrar değerlendireceğiz dediler,sizi arayacağız dediler. Ve beklenen sonuç; Arayan soran yok.Hani biz takibi bırakırsak,küllenip gitsin mantığı sanırım.

 • Deichmann Temsilcisi24 Ocak 2014

  2243528 Numaralı şikayet hakkında: Müşterimizin şikayeti ile ilgili tekrar bir değerlendirme yapılacaktır. Kendisi ile görüşülerek bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

 • Hasan23 Ocak 2014

  Herhangi bir görüşme yok. Kopyala,yapıştır mesaj var herkese gönderilen; İnceleniyor... 50 yıldır ayakkabı giyerim, Deichmann ayakkabısında bir kullanıcı olarak ne hata yaptım, onu bari söyleselerdi...O da yok.

 • Hasan23 Ocak 2014

  Ne arayan , ne soran var. Tesbitim doğru.Deichmann kendiside farkında kalitesiz ürün sattığının ve sanırım politikaları, "herkese en az bir ayakkabı satarsak yeterli" şeklinde. Hedeflerinde ikinci ayakkabı satışı yok, bence.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön