17 Eylül 2013 #2014811

Deichmann'dan Aldığım Ayakkabının Açılması!

Nisan ayında Bursa Kent Meydanı AVM Şubenizden aldığım ayakkabı 3 ay geçmeden açılma yaptı. Ön kısmı tamamen tabandan açıldı. Ayakkabıyı şubenizdeki görevli arkadaşlara incelettirilmesi için teslim ettim.


Fakat inceletme ile ilgili hiçbir bilgi verilmedi üstüne tadilat yapılmış fakat yapan kişi bariz japon yapıştırıcısıyla yapıştırmış. Ayakkabının diğer tekiyle alakası kalmamış. Çok çirkin bir görüntüye kavuşmuş ayakkabı. Tekrardan inceletmeye gönderdim fakat çıkacak sonuçtan pek ümitli değilim?

Tolga 78 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi19 Eylül 2013

    2014811 Numaralı Şikayet Hakkında: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ürünün bakımı ile ilgili yapılan yanlış uygulama üretimsel bir hata değildir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön