18 Eylül 2013 #2011591

Deichmann'dan Aldığım Ayakkabının 3 Günde Dikişleri Açıldı!

1 eylülde Deichmann mağazasından bayan ayakkabısı aldım ve almış olduğum ayakkabının 4 eylül de dikişleri söküldü, yanlardan açıldı, kullanılamaz hale geldi. İlgili mağaza tespit için merkeze gönderdi. 2 hafta sonra almış oldukları karar üretimden kaynaklanan hata olmadığı, yani kullanıcı olarak bize mal ettiklerini söylediler.


2 defa giyince 3 gün içerisinde parçalanacak kadar kötü bir ayakkabı ürettiklerine mi yoksa hatalarını kabul etmeyecek kadar umursamazlıklarını mi şikayet edeyim bilemiyorum. Ayakkabımın değişimini en doğal hakkım olarak yapılmasını talep ediyorum.

Nurettin 80 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin21 Eylül 2013

    dünyaca ünlü bir markanın amatörce hatalar yüzünden müşteri memnuniyetini hiçe sayarak hatalarını müşteriye mal etmeye çalışması ve adının zedelenmesini göze alması, marka kalitesini tartışılır hale getirmektedir.

  • Nurettin20 Eylül 2013

    telefonumda yabancı hiç bir cevapsız çagrı olmamakla beraber. hatanın üretimde olmadıgını belirtmek için nasıl kolaylıkla ulaşabildilerse yine aynı kolaylıkla yardımcı olmak için ulaşabilirdi.

  • Deichmann Temsilcisi19 Eylül 2013

    2011591 Numaralı Şikayet Hakkında: Müşterimizle şikayetini ortadan kaldırmak adına iletişime geçilerek gerekli bilgiler alınmak istenmiştir, ancak kendisine ulaşılamamıştır.. Bilginize sunariz. Saygılarımızla, Deichmann TR Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön