02 Aralık 2013

Deichmann'dan Aldığım Ayakkabı Rahat Değil!

Siyah, topuklu olarak aldığım bir ayakkabıda ki rahatsızlık üzerine ayakkabıya daha dikkatli bakıp inceleyince ayakkabının topuk uzunluklarının bariz farklı olduğunu gördüm ve Antalya' da Terra City alışveriş merkezinden aldığım ayakkabıyı iade etmek istedim. İncelenmek üzere merkeze gönderildi ve bahsettiğim şikayetlerden dolayı ayakkabı değiştirildi.


2.kez, bilekte biten ve yine topuklu olan bir bot aldım ve 2 kez giydikten sonra yine aynı rahatsızlıkları hissettim. Mağazaya gittim ve botların değiştirilmesini istedim. Botlar merkeze gönderildi fakat hiç bir açıklama yapmaksızın değiştiremeyeceklerini, fabrikasyon üretim nedeni ile bu tür sorunların çıkabileceğini söylediler.

İlknur 122 Okunma

Cevaplar

  • İlknur16 Ocak 2014

    Sıfır çözüm , sıfır müşteri memnuniyeti ve sadece geri dönüş yapmak için yapılmış bir sistem.Müşteri odaklı bir firmanın çözüm şekli ve müşteriyi memnun etme şekli bu şekilde olmamalı.Hangi çağda yaşıyoruz ve neler ile uğraşıyoruz.

  • Deichmann Temsilcisi04 Aralık 2013

    2146865 Numaralı şikayet hakkında: Müşterimizle şikayetini ortadan kaldırmak adına iletişime geçilerek gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön