22 Kasım 2013

Deichmann'da Satış Sonrası Hizmet Sıfır!

27 Temmuz 2013 günü İzmir Çiğli Kipa alışveriş merkezindeki Deichmann Ayakkabı mağazasından Memphis One marka spor ayakkabısı satın aldım. Aradan 2 ay gibi kısa bir süre içinde her iki ayakkabının derisinde çatlamalar ve deformasyon oluştu. 2 yıl garantili olduğu için fabrikaya incelenmek üzere gönderdik.


5 gün sonra firma bana ayakkabıda üretim hatası olmadığını ve kullanımdan kaynaklanan bir hata olduğunu söyledi. Ürünü kabul etmedim ve görevlide tekrar şansımızı deneyip bir daha gönderelim dedi. Sonuç değişmedi ve ayakkabıya suya sokmuşsunuz vs. . (Ağustos, Eylül ) gibi komikçe sebepler sundular ve değişim yapmadılar. Kısacası firmadan son derece şikayetçiyim. Satış sonrası hizmet sıfır.

Murat 184 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Kasım 2013

    Bugün ilgili firmadan bir mail aldım. Maili aynen yapıştırıyorum. (Adınıza oluşturulan 171406 numaralı inceleme fişiyle sonuçlara ulaşılmıştır. üründe büküm yerlerindeki yüzeysel kırılma üretimsel olmadığından değişimin onaylanmadığını görüyoruz. Ürün su an sizde olduğu için farklı bir yorum yapamadıgımızı üzülerek belirtmek isteriz. Ürünün daha detaylı kontrolünü yapabilmemiz için tekrar mağazamıza başvurabilirsiniz. ) Evet işte elde ettiğimiz sonuç. Ürünü 2 kez incelemeye gönderdiğim halde emin olamadıklarını ve 3 üncü kez tekrar muayeneye göndermemi istiyorlar. Tamamen müşteriyi yıldırma ve bıktırma taktiği. Firmanın müşteri hizmetleri yetkilisini yürekten kutluyorum işini 10 numara yapıyor. Ama bu site sayesinde sizin nasıl bir firma olduğunuzu halkımız daha iyi anladı tek tesellim bu. Ben 50 TL ile ne batarım ne zengin olurum sorun değil. Ama bu yorumları okuyan halkımız karşısında sizin prestijiniz ne kadar etkilenir onu bilemem. ALLAH bir daha sizden alışveriş yapmayı bana nasip etmesin. Şikayetvar.com sitesi elemanlarına göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  • Deichmann Temsilcisi27 Kasım 2013

    2130321 Numaralı şikayet hakkında: Müşterimizden merkezimize iletmiş olduğu mail doğrultusunda 21.11.2013 tarihinde şikayeti ile ilgili detaylı bilgi istenmiştir. Ancak müşterimiz 26.11.2013tarihinde geri dönüş yapmıştır. iletmiş olduğu bilgilerden kayıtlar kontrol edilerek dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

  • Murat26 Kasım 2013

    Aradan bu kadar sure gecmesine ragmen firmadan bir geri donus bile olmadi. Onemli olan 50 TL lik ayakkabi degil firmanin vurdumduymazlivi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön