14 Mayıs 2013

Deichmann Yarım Saatte Deforme!

12.05.2013 saat 15 de 057734 fatura numarası ile İstanbul Olivium Avm Deıchmann'dan kızıma bir çift ayakkabı aldı. Aldıktan bir kaç sonra ilk yarım saat kullanma sonrası her iki çiftin tabanı önden çok belirgin şekilde kalktı. 13.05.2013 de aldığım yere gittim. ve iade etmek istedim. yetkili geri almayacağını kontrol edilmesi için göndereceğini söyledi.

Alalı daha 24 saat olmadı açıkça görülüyor neyi kontrol ettireceksiniz lütfen iade alın tüketici olarak bu benim hakkım dedim. Yetkili git o zaman haklıysan tüketici hakkına başvur veya ver gönderiyim dedi. konuşma uslubüda hiç hoş değildi. Bir çok yerde şubesi bulunan böyle büyük bir mağazanın bu kalitede ayakkabı satması çok üzücü.

Abdülkadir 158 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi20 Mayıs 2013

    1796648 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 151032 numaralı fiş ile incelemeye alınan ürün inceleme süreci 5 iş günü olduğu için sonuçlanması bekletilmiştir. Müşterimizin kaydı kendi adına olmadığı için vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda kayıtlarına hemen ulaşılamamıştır. Ancak yapılan inceleme sonucunda üründeki sorun kısa sürede yaşandığı için ayıplı olarak görülmüş ve değişimi onaylanmıştır. Ürün inceleme sonuçları mağazamıza iletildiğinde kendisine bilgilendirme yapılmaktadır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

  • Abdülkadir17 Mayıs 2013

    17.05.2013 saat 19.00 şu ana kadar Deichmann'dan hiç bir yetkili şikayetim ile ilgili bana dönmedi. uzun yıllardır bu siteden şikayetlerimi yazıyorum ancak ilk defa bir firmanın bu kadar umursamaz olduğuna şahit oldum. Deıchmann dan markalı ürün dahi olsa asla alışveriş yapmama kararı aldım. 13.05.2013 de ürünümü teslim ettim yasal süremi bekleyip cevabın durumuna göre tüketici mahkemesi ile hakkımı arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön