07 Ocak 2015

Deichmann Yanlış Bilgi Veriyor

İnternet sitesinin en tepesinde her sayfada şöyle bir ibare var, "Mağazada Değiştirme İmkanı". Müşteri olarak buna güvenip nasıl olsa mağazada değiştirebilirim diyerek ilk defa internetten ayakkabı siparişi verdim. Gelen ürün hasarlıydı, normal, olabilir. Birebir değişim yapmak istediğimi söyledim. Aldığım cevap "Hasarlı ürünler mağazadan değiştirilemez" şeklinde. Fakat sitedeki ifade bu şekilde değil. Yanlış ve eksik bilgi veriyorlar, insanları yanlış yönlendiriyorlar.


Yetkililerin ya verilen hizmeti, ya da sitedeki ifadeyi gerçeğiyle değiştirmeleri gerekiyor.

Mustafa 2.029 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Ocak 2015

    Bana yapılan yönlendirme, sitede yazanın aksine, aldığım ürünü mağazalardan değiştiremeyeceğim yönündedir. Siteden alınan ürünün mağazada değiştirilebileceği ibaresi halen sitede durmaktadır. Sitede yanlış beyanda bulunmuşsunuz. Buradan da sanki şikayetimle ilgili bir işlem yapılmış, ona istinaden telefonda görüşmüşüz gibi yine yanlış beyanda bulunulmuş. Bu şirkette yanlış beyanda bulunmak gibi bir zorunluluk mu var?

  • Deichmann Temsilcisi07 Ocak 2015

    2955702 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Değerli müşterimize ürünle ilgili kontrollerin sağlanabilmesi için gerekli yönlendirme telefon yolu ile yapılmıştır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön