18 Şubat 2013 #1637843

Deichmann Yanlardan Açıldı!

17 12.2012 tarihinde almış olduğum ayakkabı 1 ay kullanmadan yanlarından açıldı. Ayakkabıyı 20.01.2013 tarihinde saat 20,00 ile 21,00 arası mağazaya teslim ettim. Bana ayakkabının merkez İstanbul olduğunu ve 5 iş günü içerisinde cevap vereceklerine söylediler.


Ayakkabıları teslim ettikten 2 gün 054******75 numaralı telefondan saat 20,20'de "Değerli Müşterimiz incelemeye gönderilen ürününüz de üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilemediğinden değişimi onaylanmamıştır.


Ürünü mağazamızdan inceleme fişiniz ile teslim alabilirsiniz. Bilginize Deichmann" Denizli/İstanbul/Denizli 2 günde gidip gelen ayakkabı incelemeden geri verip müşteriyi haksız çıkaran firmadan şikayetim var.

Kadir 29 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi21 Şubat 2013

    1637843 Numarali sikayet hakkinda: Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli araştırma yapılmıştır. Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ancak mağaza müdürümüz konuyla ilgili yanlışlıktan dolayı insiyatif kullanarak değişim konusunda yardımcı olacağını iletmiştir. Müşterimiz bunu kabul etmemiştir ve işlemi yapılmamıştır. Kendisi THH 'ne başvuracağını belirtmiştir. Sonuç beklenmektedir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön