30 Nisan 2013 #1770342

Deichmann Ürün Değişim Sorunu!

Eylül 2012 tarihinde ısparta Iyaşpark Deichmann mağazasından Adidas marka çocuk ayakkabısı aldım, 4 ay gibi bir süre de yıprandı ama mağazaya başvurduğumda görevli, 6 ay tadilat garantisi olduğunu ama ürünün onarımının da mümkün olmadığını firmaya göndereceklerini ama bir sonuç çıkmayacağını belirtti. Bu firmadan ayakkabı alanları uyarıyorum, 75 liraya ADIDAS marka ayakkabının 4 ay giyildikten sonra ürünü değiştirememesi firmanın ne kadar ciddiyetsiz olduğunu gösteriyor.

Erkan 165 Okunma

Cevaplar

  • Erkan07 Mayıs 2013

    Deichmann firmasına yardımlarından dolayı tesekkür ederim, Adidas marka 4 aylık bir ayakkabıya 6 yaşında bir kız çocuğunun darbeyle zarar vermesi çok manidardır. Deichmann artık ayakkabı almak için düşüneceğim son firma olacaktır.

  • Deichmann Temsilcisi02 Mayıs 2013

    1770342 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 055446 numaralı fiş ile incelemeye alınan üründeki sorun kullanımla ve darbe ile alakalı deformasyon olduğu için değişim talebi kabul edilemez. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön