06 Nisan 2013 #1728152

Deichmann Ürün Deformasyonu!

Deichmann Ankamall mağazasında 13.02.2013 tarihinde aldığım ayakkabının derisi ilk giyişimde ön kısmından eridi, yarıldı, deforme oldu. Aldığım mağazaya başvurdum yapılan incelemede kullanıcı hatası denilerek ürün tarafıma geri gönderildi.


İlk giyimde bu hale gelen ayakkabının üst derisinde sorun olduğu belli. Bir ayakkabının ilk giymede bu şekilde arızalanması mümkün değildir. Firma kullanıcı hatası diyerek ürününün ayıbını bana mal etmektedir. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Zeynep 53 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep12 Nisan 2013

    Yüzlerce Deicmann mağduru. Bu standart savunma ile karşılaşmamak, paranızla rezil olmamak için hemen hakkınızı Tüketici Hakem Heyetinde arayın.

  • Deichmann Temsilcisi09 Nisan 2013

    1728152 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 200477 numaralı fiş ile incelemeye alınan üründe darbedeb dolayı oluşan burun bölgesindeki soyulma kullanımdan kaynaklı olduğu için değişimi onaylanmamıştır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön