21 Mart 2013 #1698533

Deichmann Üretim Hatasını Kabul Etmedi

Deichmann firmasının garanti kapsamında ürün satmasına güvenerek, ilkokul 1. sınıfa giden kızıma 30 numara bir bot ayakkabı aldık. Hatta gelecek sene de giysin diye bir numarada büyük aldık. Ne yazık ki ayakkabı bir ay içinde dış kısmı (kaplaması) soyuldu. İzmir Çiğli Kipadaki Deichmann mağazasından aldığımız ürünü inceleyip 5 iş günü içinde mesajla döneceklerini bildirdiler.


Bu arada, çocuğumun özel bir okula servisle gidip geldiğini, mülayim bir kız çocuğu olduğunu, kış olduğundan dolayı dışarı çıkmadıklarını anlattım. Maksadım kullanımdan dolayı böyle bir durumun olmasının imkansızlığı idi. Üretim hatası değil dediler. Fakat mağaza müdürün bu ürünlerde atmalar olur demesi beni şaşırttı.

Ömer 59 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi29 Mart 2013

    1698533 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Darbe ile ilgili oluşan soyulmalarda herhangi bir değişim işlemi yapılamayacağını belirtmek isteriz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön