04 Mayıs 2013

Deichmann Tabanı Açıldı!

Aldığım ayakkabı 2ci ayda içten dikişleri attı, alt tabanı açıldı bende garanti var diye götürdüm teslim ettim 1 hafta sonra üründe üretim hatası yoktur gelin teslim alın diye mesaj geldi başka bir mağazadan 50 tl ye aldığım ayakkabı 2 yıl dayandı ama bu mağazadan aldığım 50 tl lik victory marka ayakkabı 2 ay dayanmadı birde 6 ay garanti var diye yanıltıldım.


Bu olayı tüketici haklarına kadar taşıyacağım çünkü bu başıma gelen ilk değil daha öncede aldığım ayakkabılarda bu olayı yaşadım ama ilk kez garantiye götürmek aklıma geldi onunda tamamen bir yanıltmaca olduğunu şuanda fark ettim. bit pazarı kalitesinde bile olmayan ayakkabılar uçuk fiyatlara satmanın anlamı nedir merak ediyorum.

Bülent 56 Okunma

Cevaplar

  • Bülent09 Haziran 2013

    BU DURUMU TÜKETİCİ HAKLARINA ŞİKAYET ETTİM AYAKKABI BUHALE GELDİĞİ ANDA BAŞVURU YAPMIŞTIM FİRMAYA LAKİN HİÇBİR İŞLEM YAPILMADAN İADE EDİLDİ KULLANICI HATASI DİYE YKM DEN ALDIĞIM AYAKKABI YAN DİKİŞLERİ AÇILDI DİYE HEMEN İADE ALINDI DEİCHMANN DAN ALDIĞIM 2 AYLIK AYAKKABI KULLANILAMAZ DURUMDA SONUCU BÜYÜK MERAKLA BEKLİYORUM GELİŞMELERİ BURDAN AKTARACAĞIM.

  • Deichmann Temsilcisi07 Mayıs 2013

    1778072 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Üretimsel olmayan durumlarda değişim yapılamaz. 4077 sayılı TKK 'na göre tüketici üründeki sorunu ilk anda ürünün kullanımını keserek bizlere iletmekle yükümlüdür. Tabikide Tüketici Hakem Heyetinin inceleme sonucunu beklememiz gerekmekte. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön