18 Şubat 2013 #1640314

Deichmann Su Geçirmez Çocuk Botu Her Yerinden Su Aldı!

29. 11. 2012 tarihinde aldığımız su geçirmez Spidermann botu ilk kullanımda tamamen heryerinden su almıştır! Hiçbir yırtık ve deformasyon oluşmamıştır tek şikayetimiz üstüne basarak satıcının su geçirmez asla demesi üzerine güvenerek aldığımız bir üründür! 20 yıldır Almanya Deichmann dan alışveriş yapmaktayız oradaki kurallar neden burada geçerli değil anlamış değiliz.


Türkiye'deki insanlar ayıplı malı kullanmak zorunda bırakılıyor! ürünü iade etmek istedik 1 hafta sonra gelen cevap "fabrikasyon hatası yoktur" peki kimin hatası??? Şuan ürün Optimum Avm de tarafımızdan alınmayı bekliyor ürünü kesinlikle geri istemiyoruz saf yerine konulduk! gerekirse Almny. yetkililere yazmaya devam edeceğim!

Tac 189 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi21 Şubat 2013

    1640314 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ürünle ilgili yapılan inceleme sonucunda malzemesinden dolayı suya karşı dayanıklı olması gerektiği ve bu durumda müşterimizin mağduriyetinin söz konusu olduğundan dolayı değişimi yapılacaktır. Müşterimize bilgisi verilmiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön