22 Şubat 2013

Deichmann Satın Aldığım Çizme 1 Ay Sonra Açıldı!

Marmara park AVM - Deichmann'dan 11. 11. 2012 de aldığım çizme 12. 12. 2012 de açıldığı için incelemeye alındı 15 günün sonunda tamir olmuş olarak geldi fakat bundan iki ay sonra diğer taraftan açılma oldu. Çizmeyi aldım ama karda yağmurda giyemedikten sonra ne önemi kalıyor ki. Tadilata gidiyor 15 gün gelmiyor şimdi yine açılma var ve götürsem yine aynı süreç. Bu ayakkabılardan ne çok sorun yaşanıyor. Herkesten şikayet duyuyorum 1 ay giymeyle ayakkabımı eskir, işe gidip gelirken kullanıyorum ve masa başı çalışıyorum. Ayakkabıların kalitesi ortada. Bir çizme için daha kaç kez gidip gelmem gerekecek bakalım Deichmann'a.

Brc 66 Okunma

Cevaplar

  • Brc11 Nisan 2013

    Firmadan beni arayıp ayakkabıyı getirmemi istediler. 2 ay içinde kaçkere gittim hatırlamıyorum artık. tekrara mağazaya gidip ayakkabıları bırakma imkanım olmadı ama botları sattıkları fiyat az bi para değil o paraya bu kadar kalitesiz üretim yaptıkları için artık tercih etmiyorum ve çevremde herkese anlatıyorum. ürünlerin kalitesinden şikayetçiyim sadece herkes bilsin istiyorum.

  • Deichmann Temsilcisi28 Şubat 2013

    1648967 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ürün müşterimize teslim edilmiştir. Şikayetinin artması durumunda tekrar bizlere iletmesi gerektiği kendisine bildirilmiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön