06 Mayıs 2013 #1779999

Deichmann Sapları 3 Günde Söküldü!

İstanbul' dan 100 tl ye aldığım (fatura no:573636) 100% deri çantanın (5th Avenue by Halle) 3 günlük kullanım sonunda saplarından iplikler çıktı. 15 gün içinde Ankaradaki Ankamall Deichmanna götürdüm, çantaya inceleme yazılıp İstanbul Merkeze gönderildi (Seri no: 200634). Bir hafta sonra cevap geldi.


Müşteri bilgilendirmesinde 'Üretim kaynaklı hata yoktur' yazıyordu. Çantanın dışarı çıkan iplikleri kesilmişti. Ama hala yeni iplikler çıkıyordu. Bu iplikleri kesmek için İstanbula gitmesine gerek yoktu, ben burda da keserdim deyip yeni çıkan iplikleri gösterdim. Yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler. Hatamın kaliteli ürün almak olmadığını düşünüp, iade ya da ürün değişimi talep ediyorum.

Fatma 48 Okunma

Cevaplar

  • Fatma13 Mayıs 2013

    Müşteri ilişkileri telefonla arayıp ilgilendi. Ürün fotograflarını gönderdim ve magazaya gittigimde degişim için yardımcı olacaklarını bildirdiler. Bu hafta değişim için magazaya gidecegim.

  • Deichmann Temsilcisi08 Mayıs 2013

    1779999 Numarali sikayet hakkinda: Müşterimizle iletişime geçerek sorunun ortadan kalması için hassasiyetle durum değerlendirmesi yapılmakta. En kısa sürede çözümlenecektir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön