18 Şubat
Yorum Yap
#11606900

Deichmann Sandalet Fiyaskosu!

Forum Gaziantep mağazasından ağustos ayında aldığım bir sandaleti iki gün bile giymeden tabanı ayrıldı ve ben 6 ay sonra götürdüğüm için kusur bende bulundu. Kullanım hatasıymış ben ayakkabıyı iki gün bile giyememişken nasıl hata benim oluyor anlamadım. Geç götürdüğüm içinse eğer zaten ben onu kışın giyemeyeceğime göre sorun bende değip mağazada oluyor. Çok kötü bir marka ve mağaza.

Halise Halise 360 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Halise21 Şubat

    Ben kabul etmiyorum çünkü benden kaynaklı değil ben tavsiye üzerine firmanızdan alışveriş yapmıştım ve inanın bir daha mağazanıza bile uğramayacağımdan emin olabilirsiniz ve çevremdeki arkadaşlarımı da bu olaydan dolayı bilgilendirip sizden alışveriş etmeleri konusunda uyarıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz.

  • Deichmann Temsilcisi19 Şubat

    . Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Değerli müşterimizin şikayeti dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafımızdan telefon ile yapılmıştır. Üründe üretimden kaynaklı herhangi bir hata tespit edilmediğinden dolayı değişim ya da iade işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler