28 Ekim 2014

Deichmann Öten Ayakkabıyı Kabul Etmedi

Beş ay önce Deichmann mağazasında ayakkabı aldım. o sürede ayakkabıyı giyinme fırsatım da pek olmadı. Ayakkabıda yırtılma veya sökülme söz konusu değil ama sanırım altında bulunan yay benzeri yapının bozulmasında kaynaklı ses çıkarmakta.


Bende Eylül ayının 28'de mağazaya götürdüm 30 gündür aramama rağmen ayakkabıyı geri göndermediler. En son gün cevap verdiler. Üretimsel bir sorun yokmuş. Ben neden şikayetçi oldum diyorum onu bilmiyorlar. İncelemişler ama şikayetten haberleri yok. Ses o kadar rahatsız edici ki insanların içinde yürümek mümkün değil. Adım attığınızda yolun yarısı bu ne diye size bakıyor.
Bu ayakkabıyı utanmadan sokakta giyinilemez. Bütün yasal yollara başvuracağım.

Suat 700 Okunma

Cevaplar

  • Suat'ın Teşekkür Mesajı01 Kasım 2014

    Şikayetten sonra ana firmadan bir bayan tarafıma ulaştı ve iki gün içinde sorunu çözdüler. Deicmann ailesine ve çözüm sürecinde ilgilenen müşteri temsilcisini teşekkür ederim. Lakin şunuda belirtmem lazım umarım Deicmann bu müşteri odaklı çalışma şeklini şubelerinede yansıtmayı başarabilir ve şubeler firmanın bu çalışma şekline benimseyebilirler.

  • Deichmann Temsilcisi28 Ekim 2014

    2780674 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili müşterimizin şikayetini hassasiyetle değerlendirmek adına kendisi ile iletişime geçilmiştir. En kısa sürede inceleme kayıtları kontrol edilerek dönüş yapılacaktır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön