12 Haziran 2013

Deichmann Müşteri Temsilcisinin Üslubu!

Mersin Forum Deichmann mağazasından almış olduğum Country marka botta daha ikinci senesinin başında taban kısmının kırılması, iç kısmının deforme olması sonucu ayak tabanımda rahatsızlık vermesi ve su alması gibi sorunlar oluştu.


Durumu bildirir iletişim formunda yukarıda yazdıklarımı Deichmann ile paylaşarak destek talebinde bulunduğumda aşağıdaki cevabı aldım.


"Ürünün gizli ayıp bildirim süresi bile 6 ay iken 2 senesi dolmak üzere olan bir üründen bahsediyorsunuz."


Bu cevapla, firmanın herhangi bir yardımının bulunmayacağı aşikar görünmekte. Benim cevaptan anladığım Deichmann ürünleri maksimum 6 ay kullanılabiliyor. Deichmann, müşteri temsilcinizin üslubundan şikayetçiyim.

Aykut 176 Okunma

Cevaplar

  • Aykut16 Haziran 2013

    Deichmanın tutumu aynı. Müşterisine üslubu hoş değil. Beğenmedim ve tekrar alışveriş yapmayı asla düşünmem.

  • Deichmann Temsilcisi13 Haziran 2013

    1847245 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Müşterimiz ürünle birlikte zaman bilgisi bu şeklde belirtilerek kendisi incelenmek üzere mağazamıza yönlendirilmiş. Olması gereken budur ve herhangi bir inceleme kaydı oluşturulmadan yorum yapılamaz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön